Інтерфакс-Україна
07:07 17.06.2025

Уже понад 40 постраждалих через ворожу атаку Києва – мер

1 хв читати
Уже понад 40 постраждалих через ворожу атаку Києва – мер
Фото: https://kyiv.klichko.org/

Уже понад 40 постраждалих через ворожу атаку Києва, повідомив мер міста Віталій Кличко.

"Внаслідок масованої атаки ворога в столиці постраждали понад 40 людей. Понад 30 із них госпіталізували", - написаві він.

Також у Соломʼянському районі зруйнований підʼїзд житлового будинку. Там зараз працюють рятувальники, розбирають завали.

Екстрені служби продовжують працювати на місцях і в кількох інших районах столиці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав закон про вилучення російської зі списку мов, захищених Європейською хартією регіональних або міноритарних мов

США та Іран узгодили остаточну версію меморандуму, триває робота над наступними етапами – прем'єр-міністр Пакистану

Майже третина українців проживає не за місцем реєстрації – дослідження ОПОРИ

PlayCity пропонує запровадити відкритий конкурс на обрання посади керівника агентства

Ворог атакував ТЕС ДТЕК та вбив одного працівника

Кіпрське головування в ЄС офіційно оголосило про проведення Конференції з Україною, де буде відкритий перший переговорний кластер щодо вступу в ЄС

Уряд прийняв ряд рішень щодо вдосконалення соціального захисту населення

У травні в Україні зафіксовано найвищу кількість жертв серед цивільних осіб за 4 роки агресії РФ – ММПЛУ

Чеська організація "Пам'ять народу" передала гуманітарну допомогу для потреб Сил оборони України

Зеленський обговорив з міністром оборони Латвії Мелнісом співпрацю щодо безпеки в умовах агресії РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА