Інтерфакс-Україна
09:02 16.05.2025

Ворог атакував ударними дронами Одещину, троє постраждалих та пошкоджена інфраструктура

1 хв читати
Ворог атакував ударними дронами Одещину, троє постраждалих та пошкоджена інфраструктура
Фото: Одеська ОВА

Російські війська в ніч на п'ятницю атакували ударними безпілотниками Одеську область, пошкоджена цивільна інфраструктура та виникли пожежі, які вже ліквідовані, постраждали три людини, повідомив глава ОВА Олег Кіпер.

"Ворог вчергове атакував Одещину ударними безпілотниками. Постраждало троє людей", - написав він в телеграмі.

За словами Кіпера, вночі росіяни ударили по Одеському та Білгород-Дністровському районам. Внаслідок атаки пошкоджена цивільна інфраструктура, зокрема житлові будинки та легкові автівки. У кількох місцях спалахнули пожежі, які оперативно ліквідували рятувальники.

Глава ОВА уточнив, що внаслідок ворожої атаки постраждали троє людей, зокрема, один чоловік, після отримання медичної допомоги, продовжує лікування амбулаторно, ще один поранений перебуває у стані середньої тяжкості, постраждала жінка - у вкрай тяжкому стані.

"Наші лікарі борються за їхнє життя та здоров’я. Всі відповіді служби продовжують працювати над ліквідацією наслідків атаки. Правоохоронці фіксують черговий злочин росіян проти мирного населення Одещини", - зазначив він.

ОСТАННЄ

Семеро людей поранені через удар КАБ на Дніпропетровщині – ОВА

Рада прийняла закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України

Україна готує систему протидії російській РЕБ, щоб та не скеровувала українські дрони на країни ЄС – Зеленський

Президент Естонії: останні місяці наблизили війну до нас, маємо посилювати готовність суспільства

Зеленський про дипломатичну роботу із завершення війни: червень і липень можуть визначити дуже багато

Військове командування окупантів заборонило трафік сухопутним кордоном в Крим – командувач СБС

На Київщині викрито схему збуту пального на 200 млн грн

Сирський затвердив Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ до 2030р

10 мобільних медичних бригад УЧХ працюють на Сумщині

Глава МВС: за порушення ПДД будуть санкції, про бальну систему поки не йдеться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА