Інтерфакс-Україна
20:33 15.05.2025

Глава УГКЦ запросив новообраного Папу Римського відвідати Україну

2 хв читати
Глава УГКЦ запросив новообраного Папу Римського відвідати Україну
Фото: Photo by Franco Origlia/Getty Images

Новобраний Папа Лев XIV прийняв з приватною аудієнцєю Блаженнішого Святослава, Главу Української греко-католицької церкви, повідомляє сайт УКГЦ у четвер.

"Зустріч відбулася 15 травня у приміщенні бібліотеки Апостольського палацу. Святіший Отець висловив близькість до українського народу та запевнив у своїй підтримці. Блаженніший Святослав запросив Папу приїхати в Україну", - ідеться у повідомленні.

Святослав привітав Папу Лева XIV з обранням на служіння Вселенського Архиєрея і подякував за перші слова та жести, які він зробив щодо України.

"Український народ вже схарактеризував Вас як Папу миру. Минулої неділі ми почули Ваші слова про те, що біль українського народу є у Вашому серці. Ваш заклик про справжній, справедливий і довготривалий мир особливо актуальний у цей час, а турбота про полонених та депортованих дітей виявляє Вашу особливу батьківську увагу до перших жертв війни в Україні", - сказав він.

Глава УГКЦ запросив Його Святість здійснити Апостольський візит в Україну.

"Коли до нас приїхав святий Папа Іван Павло ІІ, українці вірили, що комунізм більше ніколи не повернеться на нашу землю. Сьогодні ми віримо, що приїзд Папи допоможе зупинити війну в Україні", - наголосив Святослав.

Лев XIV запевнив предстоятеля УГКЦ, що Святий Престол буде і надалі сприяти та створювати всі необхідні умови для діалогу та супроводжувати український народ в цей страшний час історії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

Удари РФ порушили роботу кількох важливих для ядерної безпеки електропідстанцій, ЧАЕС знеструмлена –- МАГАТЕ

НАБУ: завершено слідство по операції "Чисте місто"

Координаційний штаб повідомив про 2080 військових та 230 цивільних, повернутих за рік за обмінами

В Україну надійшла партія допомоги від уряду Італії – Кулеба

Федоров: цього місяця 40 тисяч перехоплювачів буде поставлено у військо

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА