Інтерфакс-Україна
00:05 09.05.2025

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

1 хв читати

США хочуть, щоб Україна залишалася суверенною країною, заявив віце-президент США Джей Ді Венс у ефірі телеканалу Fox News у четвер.

"Ми знали, що Росія буде просити занадто багато, тому що російське сприйняття війни на місцях – що вони перемагають. І, звичайно, українці хотіли б припинити вогонь, частково тому, що справи йшли не дуже добре для українців останні кілька місяців. І наша позиція полягає в тому, що ми не хочемо, щоб Україна розпалася. Очевидно, ми хочемо, щоб Україна залишалася суверенною країною. Натомість, Росія не може розраховувати на те, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала", - заявив Джей Ді Венс у відповідь на питання чи вийдуть США з переговорів щодо мирної угоди та чи надаватимуть підтримку Україні.

"Я думаю, що це прогрес, що вони (Україна та РФ – ІФ-У) поклали на стіл конкретні мирні плани. Але ми знали, що перша пропозиція росіян буде занадто великою… Мене це не турбує. Мене б турбувало, якби ми дійшли висновку, що росіяни не ведуть переговори добросовісно. І якщо це станеться, так, ми вийдемо з переговорів", - зазначив віце-президент США.

Джерело: https://www.foxnews.com/video/6372537418112

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА