Інтерфакс-Україна
13:24 07.05.2025

УЧХ рятував постраждалих через обстріл РФ у Запоріжжі

1 хв читати
УЧХ рятував постраждалих через обстріл РФ у Запоріжжі
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) у Запоріжжі взяв участь у порятунку постраждалих внаслідок російського обстрілу.

"Загін швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Запорізькій області спільно з іншими рятувальними службами взяв участь у ліквідації наслідків чергового обстрілу міста. … Спільно з рятувальниками волонтери звільнили з-під завалів постраждалого, якого передали "швидкій", - повідомив УЧХ у середу у Фейсбуці.

Волонтери також  надали першу домедичну допомогу кільком постраждалим з легкими травмами та  психологічну допомогу. 

За інформацією ДСНС України, внаслідок масованого російського удару БпЛА по Запоріжжю, постраждало 4 людей. Пошкоджень зазнали обʼєкти інфраструктури та приватні житлові будинки.

 

ОСТАННЄ

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

СБУ кваліфікує удари РФ по українській енергетиці як злочини проти людяності

Українську мову вивчають у 107 країнах світу – дані Preply

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

Глава МВФ прибула до Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА