Інтерфакс-Україна
21:15 28.04.2025

Нардеп Жупанин підтвердив призначення Корецького главою "Нафтогазу"

2 хв читати
Нардеп Жупанин підтвердив призначення Корецького главою "Нафтогазу"

Народний депутат України Андрій Жупанин ("Слуга народу"), член енергокомітету Верховної Ради  підтвердив призначення керівника ПАТ "Укрнафта" головою правління НАК "Нафтогаз України".

"Сергія Корецького обрано головою правління "Нафтогаз України". Щиро радію як за Сергія, так і за "Нафтогаз". Талановита людина, з шикарним досвідом і прекрасними результатами вже на посаді голови правління державної "Укрнафти", – написав Жупанин у своєму Facebook в понеділок пізно увечері.

За його словами, попереду дуже не прості часи для керманича найбільшої компанії в Україні, оскільки країні потрібен газ для проходження наступної зими, а "Нафтогазу" потрібно знаходити кошти для його купівлі, для захисту своїх обʼєктів та нарощення видобутку.

Раніше повідомлялося про призначення Корецького головою правління "Нафтогазу" його наглядовою радою за результатами конкурсу з посиланням на джерела агентства. НАК і "Укрнафта" поки не коментують питання.

Колишній генеральний директор автозаправної мережі WOG Сергій Корецький очолив ПАТ "Укрнафта" та ПАТ "Укртатнафта" на початку лисопада 2022 року.

Чистий прибуток ПАТ "Укрнафта" за результатами 2024 року склав 16,38 млрд грн.

"Укрнафта" – найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 року компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 544 АЗК - 461 власними і 83 в управлінні.

Товариство володіє 92 спеціальними дозволами на промислову розробку родовищ. На його балансі перебувають 1832 нафтових і 154 газових видобувних свердловин.

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. В листопаді 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передачу державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам. Нею наразі управляє Міноборони.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА