Інтерфакс-Україна
16:01 08.04.2025

"Коаліція охочих" може з’явитися в Україні після повного припинення вогню – Зеленський

1 хв читати
"Коаліція охочих" може з’явитися в Україні після повного припинення вогню – Зеленський

"Коаліція охочих" може з’явитися в Україні після повного припинення вогню, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Ми йдемо, хочеться швидше, але, тим не менш, так, ми обговорюємо варіант, що повне припинення вогню може відкрити шлях до дипломатичного закінчення війни. Через те "Коаліція охочих" може з'явитись в Україні саме після того, як буде повне припинення вогню", - сказав Зеленський під час пресконфренції разом із прем’єр-міністром Бельгії Бартом де Вевером у вівторок.

Як повідомлялося, 27 березня у Парижі закінчився саміт "Коаліції охочих". У ньому взяли участь представники 31 країни, а також президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та генеральний секретар НАТО Марк Рютте.

За словами прем’єр-міністра Великої Британії, на зустрічі обговорювалися подальші "військові та оперативні" плани підтримки будь-якого припинення вогню та миру в Україні "на землі, у повітрі чи на морі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив ізраїльському колезі про неприпустимість заходження до порту Ізраїлю судна РФ із викраденим зерном

Сибіга: Ісландія та Польща приєднались до угоди зі створення Спецтрибуналу проти агресії РФ

З початку доби вівторка на фронті відбулось 184 бойових зіткнення – Генштаб

Сибіга і глава МЗС Норвегії обговорили оборонну підтримку України та спільне виробництво

Частина Чернігова залишилась без електропостачання через аварію

Ворог вдарив БпЛА по Черкасах, загинула восьмирічна дитина та ще 14 людей постраждали – поліція

Місцева мешканка зазнала гострої реакції на стрес через авіаудар по Черкаській Лозовій – Синєгубов

Україна була готова до складнощів із отриманням озброєнь за PURL з самого початку війни в Ірані, повідомив Зеленський

Перший із 6 F-16, які Норвегія колись передала Україні, незабаром буде введений в експлуатацію – прем'єр

Дата приїзду американських перемовників Віткова та Кушнера до Києва ще невідома – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА