Інтерфакс-Україна
13:34 01.04.2025

В Україні найближчими днями у більшості областей пройдуть невеликі дощі

1 хв читати
В Україні найближчими днями у більшості областей пройдуть невеликі дощі

У західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях, вдень і в південно-східній частині країни у середу, 2 квітня, очікується невеликий дощ, на решті території без опадів, вночі та вранці у центральних та південних областях місцями туман, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер переважно північний, 7-12 м/с, вдень у північно-західній частині та Карпатах місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 4-9° тепла, вдень 8-13°, на півдні, сході країни та Дніпропетровщині 14-19°; в Карпатах вночі 0-5° тепла, вдень 2-7° тепла.

В Києві 2 квітня невеликий дощ. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-8° тепла, вдень близько 10°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, за весь період метеорологічних спостережень в Києві 2 квітня найвища температура була вдень була 26,9° тепла у 2024 р., найнижча вночі 8,8° морозу в 1931р..

У середу, 3 квітня, у південно-східній частині, вночі й на Закарпатті, Прикарпатті та Вінниччині невеликий дощ; на решті території без опадів.

Вітер переважно північний, 7-12 м/с. Температура вночі 4-9°, у західних та північних областях 1-6° тепла; вдень 11-16°.

В Карпатах вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без опадів; температура вночі близько 0°, вдень 3-8° тепла.

В Києві 3 квітня без опадів. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура вночі 4-6° тепла, вдень 14-16°.

ОСТАННЄ

АРМА почало ринкові консультації та проведення оцінювання активів IDS Ukraine

На час Великодніх свят та поминальних днів у Херсонській міській громаді запроваджено додаткові обмеження – голова МВА

У Координаційному штабі обговорили з представниками ПАРЄ воєнні злочини РФ

Кабмін затвердив порядок надання держорганами на запит суб’єкта у сфері медіа інформації щодо громадянства співаків

Глави МЗС країн НАТО продовжать планувати саміт альянсу в Гаазі - Рютте

Від ворожого удару по Кривому Рогу загинули четверо людей, постраждали - троє

До мовного омбудсмена надійшло 646 звернень щодо порушення закону про мову з початку 2025р

Понад 1,4 тис. пам’яток культспадщини та понад 2,2 тис. об’єктів культінфраструктури постраждали через агресію РФ

Понад 8 тис. колишніх засуджених стали бійцями ЗСУ - Мін'юст

Рютте: Сибіга поінформує нас про погляди на процес досягнення справедливого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА