Інтерфакс-Україна
08:39 20.03.2025

Уночі на підступах до Києва зафіксували 17 ворожих дронів

1 хв читати
Уночі на підступах до Києва зафіксували 17 ворожих дронів
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

На підступах до Києва були зафіксовані 17 російських дронів в ніч на четвер, проте українська ППО збила 11 з них, повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА).

"Повітряна тривога в столиці вночі не оголошувалась. Проте на підступах до Києва було зафіксовано 17 ворожих БпЛА", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, 11 були знищені засобами ППО, решта - локаційно втрачені або покинули повітряний простір.

Також відсутня інформація щодо пошкодження критичної інфраструктури чи постраждалих внаслідок падіння уламків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА