Інтерфакс-Україна
13:57 17.03.2025

У новому пакеті військової допомоги від Німеччини – 24 бронемашини MRAP та 3 СЗУ Gepard

1 хв читати
У новому пакеті військової допомоги від Німеччини – 24 бронемашини MRAP та 3 СЗУ Gepard

ФРН оновила перелік військової допомоги, наданої Україні з 17 лютого 2025 року, повідомляє сайт федерального уряду Німеччини.

Уточнюється, що до України за останній місяць було відправлено, зокрема, 24 важких колісних бронемашин MRAP (за весь час передано 203), три СЗУ Gepard (за весь час передано 60, заплановано передати ще 10) та 10 тис боєприпасів до них, зенітні ракети для IRIS-T SLM, боєприпаси для танків Leopard-1 та боєприпаси для БПМ Marder, 5 тис боєприпасів 155-мм (всього передано 427 тис), 8 тис боєприпасів для 120-мм мінометів та 2 тис боєприпасів 122-мм.

Крім того, передано 50 розвідувальних дронів VECTOR (всього 549), 30 гусеничних дронів Gereon RCS та 30 систем виявлення дронів.

Поставлено дві бронемашини для розчищення мінних полів WISENT 1 (всього 61), 100 переносних систем розмінування та 2 мінних трали.

Крім того, до пакету ввійшли лазерні далекоміри, інфрачервоні біноклі, транспортні засоби, штурмові гвинтівки, аптечки.

Додано у плани поставок: 10 противодронних сенсорів і глушників та 256 лазерних далекомірів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА