Інтерфакс-Україна
20:37 04.03.2025

Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари, Трамп загрожує збільшити відповідний тариф вдвоє

1 хв читати
Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари, Трамп загрожує збільшити відповідний тариф вдвоє

Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари на суму $30 млрд на першій фазі та на суму 125 млрд на другій фазі, через 21 день, повідомило Міністерство фінансів Канади.

"Уряд Канади оголошує про контрзаходи у відповідь на необґрунтовані тарифи США на канадські товари. Перша фаза відповіді Канади включає негайне введення 25% тарифів на американські товари на суму $30 млрд, такі як апельсиновий сік, арахісове масло, пиво, вино, кава, побутова техніка, косметика і т.д.", - йдеться у повідомленні Мінфіну Канади у соціальній мережі Х.

Повідомляється також, що "Канада має намір запровадити додаткові контрзаходи щодо імпорту з США на суму $125 млрд, виходячи зі списку товарів, відкритого для коментування протягом 21 дня".

Президент США Дональд Трамп в свою чергу опублікував у своїй соціальній мережі Truth Social, наступний допис: "Будь ласка, поясніть губернатору Канади Трюдо, що, коли він запровадить відповідний тариф щодо США, наш відповідний тариф негайно збільшиться на ту саму суму!"

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА