Інтерфакс-Україна
14:41 02.03.2025

Прем’єр-міністр Канади прибув до Лондона

1 хв читати
Прем’єр-міністр Канади прибув до Лондона

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо прибув до Лондона на саміт європейських лідерів, організований прем'єром Великої Британії Кіром Стармером, за участі президента України Володимира Зеленського.

"Сьогодні вранці я перебуваю в Лондоні, де працюю з президентом Зеленським, прем'єр-міністром Стармером та європейськими лідерами над досягненням справедливого і тривалого миру в Україні - миру, який гарантуватиме суверенітет і безпеку України" , – написав Трюдо у соціальній мережі Х у неділю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Готуємося з партнерами до проведення "енергетичного Рамштайну" у форматі G7+

Трагічно загинув член правління "Укренерго" Олексій Брехт

Усім об'єктам критичної інфраструктури Києва відновлено електропостачання - ДТЕК

Сибіга та Каллас обговорили питаннях енергетики та безпеки України

Данія виділяє додаткові 20 млн євро на енергопостачання України

Деякі шанси на підписання Угоди про процвітання у Давосі ще зберігаються – джерело

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА