Інтерфакс-Україна
09:05 24.02.2025

Каллас: Сподіваюсь на ухвалення 16-го пакету санкцій для РФ та висуну нову оборонну ініціативу для України

1 хв читати
Каллас: Сподіваюсь на ухвалення 16-го пакету санкцій для РФ та висуну нову оборонну ініціативу для України
Фото: https://www.facebook.com/kallaskaja/

Високий представник Європейського союзу Кая Каллас сподівається на ухвалення 16-го пакету санкцій для Росії та виступить з новою оборонною ініціативою для України.

Прибувши у понеділок в Брюссель на засідання Ради ЄС з питань закордонних справ, вона сказала: «Сьогодні особливий день. По-перше, це День незалежності Естонії, де ми святкуємо нашу свободу та незалежність. Але вже три роки наш День Незалежності, щасливий день, назавжди пов’язаний із самим страшним днем, яким є початок повномасштабної війни в Україні. Тому я також тут, у Брюсселі, обговорюю з міністрами закордонних справ, що ще ми можемо зробити. Зараз ми маємо підтримувати Україну як ніколи. Ми обговорюємо і, сподіваюся, зможемо прийняти 16-й пакет санкцій, який включає (перелік) від ігрових консолі до «тіньового флоту», інші різні аспекти».

Вона також підтвердила, що виступить з новою оборонною ініціативою, щоб підтримати Україну «можливостями боєприпасів у короткостроковій перспективі, тим, що їм потрібно». «Тому я також очікую, що ця політична дискусія буде просунута вперед», - сподівається Каллас.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія експрезидента Болгарії Радева, що виступає проти допомоги Україні, лідирує на виборах – ЗМІ

Зеленський щодо Ормузької протоки: Якщо є drone deal, в який входять морські дрони – то все може з'явитися

Зеленський обговорить із Мадяром повернення Угорщиною грошей Ощадбанку

РФ потрібна мобілізація, щоб повторити великий наступ на Україну або туди, де можна обмежуватися меншою кількістю бойових сил – Зеленський

Україні потрібно за рік створити свою антибалістичну систему – Зеленський

Зеленський щодо експорту: Експортуйте на фронт, а потім у партнерські країни

У drone deal буде мінімум 10 договорів про експорт української зброї – Зеленський

Зеленський анонсував нові домовленості щодо безпекової співпраці з партнерами, зокрема, з Індією

Глава МВС зробить кадрові висновки по всій вертикалі щодо теракту в Києві – Зеленський

Троє постраждалих в Ізюмі через обстріл з РСЗВ – поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА