Інтерфакс-Україна
17:03 23.02.2025

Зеленський наполягає на наявності гарантій безпеки в угоді з США, бо їх там поки нема

1 хв читати
Зеленський наполягає на наявності гарантій безпеки в угоді з США, бо їх там поки нема

Президент України Володимир Зеленський наполягає на включення гарантій безпеки від США в економічній угоді, і відзначає, що поки про них у проєкті документу не йдеться.

"Від Трампа я дуже хочу розуміння одне одного, почути що відбувається, які гарантії безпеки потрібні Україні. Частково це було в плані перемоги України, щоб Україна була сильною за столом перемовин. І гарантії безпеки від Трампа дуже потрібні", - сказав Зеленський на пресконференції в неділю в Києві.

"Гарантіями безпеки можуть бути і економічні угоди, тощо, але не просто економічна угода, а економічна угода між нашими державами як частина гарантій безпеки. Тому потрібно, щоб в угоді було те, чого поки що нема – це гарантії безпеки, які ми будемо отримувати від Сполучених Штатів", - додав голова Української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА