Інтерфакс-Україна
10:38 23.02.2025

Трамп і Трюдо обговорили Україну та безпеку кордонів

1 хв читати
Трамп і Трюдо обговорили Україну та безпеку кордонів
Фото: Reuters

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, під час якої сторони обговорили низку питань, включно з війною РФ в Україні та безпекою кордонів США, повідомляє Fox News.

Так, їхня розмова розпочалась з обговорення хокейного турніру "4 Nations Face-Off", який виграла Канада.

"Дискусія перейшла до наради G7 у понеділок, яка буде присвячена третій річниці вторгнення (Росії – ІФ-У) і війні в Україні. Прем’єр-міністр Трюдо повторив бажання президента Трампа покласти край війні та визнав, що президент Трамп є єдиним світовим лідером, який може досягнути справедливого і тривалого миру", – цитує видання заяву Білого дому.

Зазначається, що Трамп вкотре висловив думку, що війна в Україні ніколи не повинна була початися і не почалась би, якби він був президентом США у той час.

Крім цього, лідери обговорили безпеку кордонів США. Під час телефонної розмови Трюдо заявив, що Канада досягла 90% скорочення перевезення фентанілу в США з Канади, додавши, що глава прикордонної служби його країни буде у Вашингтоні наступного тижня для проведення зустрічей зі своїм американським колегою Томом Гоманом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА