13:35 17.02.2025

Єврокомісія у повному складі наступного тижня відвідає Україну з нагоди третьої річниці війни РФ проти України

1 хв читати

Європейська комісія у повному складі відвідає Україну на наступному тижні у зв’язку з третьою річницею початку повномасштабної війни Росії проти України.

Відповідне оголошення зробив у понеділок в Брюсселі представник Єврокомісії Стефан де Керсмакен. «Я вже можу повідомити, що на наступному тижні з нагоди третьої річниці війни агресії проти України Колегія відвідає країну», - сказав він.

Де Керсмакен також нагадав, що сьогодні фон дер Ляйен візьме участь у неформальній зустрічі, присвяченій Україні і безпеці Європи, яку скликав президентом Франції Емманюель Макрон, а ранком вівторка вона зустрінеться зі спеціальним представником США у справах України та Росії Кітом Келлогом в Берлімоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

Зеленський і Санчес обговорили ситуацію на фронті, потреби ЗСУ та інвестиції у виробництво дронів

Макрон обговорив з Трампом питання розміщення іноземного контингенту, відзначив важливість американської підтримки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА