Інтерфакс-Україна
08:16 07.02.2025

Окупанти завдали 84 авіаудари за минулу добу, 47 по Курській області

1 хв читати
Окупанти завдали 84 авіаудари за минулу добу, 47 по Курській області
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупанти завдали по позиціях українських підрозділів та населених пунктах трьох ракетних та 84 авіаційних ударів за минулу добу, застосувавши одночасно чотири ракети та скинувши 138 керованих авіаційних бомб, залучивши 2829 дронів-камікадзе.

Як повідомляється на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбук у зведенні за четвер, крім цього, ворог здійснив за добу понад п’ять тисяч обстрілів, з них 94 - із реактивних систем залпового вогню.

Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Дмитрівка, Мала Рибиця Сумської області; Сіверськ, Званівка, Бондарне, Новоолександрівка, Одрадне, Новосілка, Новий Комар, Новопіль Донецької області; Гуляйполе Запорізької області, а також по місту Запоріжжя.

В операційній зоні у Курській області РФ ворог завдав 47 авіаційних ударів із застосуванням 76 керованих бомб, а також здійснив 612 артилерійських обстрілів позицій українських військ та населених пунктів, зокрема 11 - із реактивних систем залпового вогню.

 

ОСТАННЄ

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

Італія, Болгарія та Мальта разом із Бельгією шукають альтернативи кредиту Україні за рахунок активів РФ – ЗМІ

Для деокупованих територій буде необхідне перехідне освітнє законодавство - освітній омбудсмен Лещик

Концепцію розвитку підводного розмінування напрацювали в Міноборони

Конвенція про компенсаційну комісію для України буде підписана у Нідерландах за участі Зеленського у вівторок - Жовква

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА