Інтерфакс-Україна
14:01 22.01.2025

Глави МЗС України та Норвегії домовилися про розширення двосторонньої співпраці у сфері оборонної промисловості

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів переговори з главою МЗС Норвегії Еспеном Бартом Ейде на полях Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

"Значуща зустріч із моїм норвезьким другом Еспеном Бартом Ейде на WEF25. Ми домовилися про розширення двосторонньої співпраці у сфері оборонної промисловості та інвестицій в Україну. Я ціную незмінну прихильність Норвегії до зміцнення України та спільної роботи з досягнення миру через силу", - написав Сибіга в соцмережі Х.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: Домовленості з Угорщиною передбачають можливість дублювання покажчиків і використання символіки нацменшин

Реформа ТЦК буде після реформи підвищення зарплат військовим і термінів служби, заявила Свириденко

Удари РФ призвели до відключення е/е в п'яти областях – "Укренерго"

Уряд вийде з реформою підвищення зарплат військовим і термінів служби в найближчі тижні – Свириденко

Застосунок Uklon автоматично попереджає водія про перевищення швидкості, пасажиру доступна кнопка SOS

Результати перших двох сесій НМТ розміщено в персональних кабінетах – УЦОЯО

На Чернігівщині вночі пошкоджено недавно відбудований ліцей, були удари по енергетиці – ОВА

ППО збила 102 зі 117 російських дронів вночі, зафіксовано влучання на 7 локаціях

Німецька оборонна компанія веде переговори з українською Fire Point про можливе спільне виробництво ракети Flamingo

Троє постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА