14:14 17.01.2025

Зеленський про удар по Кривому Рогу: Росія не зупиниться сама - її можна зупинити тільки загальним тиском

1 хв читати
Зеленський про удар по Кривому Рогу: Росія не зупиниться сама - її можна зупинити тільки загальним тиском
Фото: ДСНС

Кожен такий терористичний удар - це чергове нагадування, з ким маємо справу, відреагував президент України Володимир Зеленський на ракетний удар по Кривому Рогу.

"Кожен такий терористичний удар – це чергове нагадування, з ким маємо справу. Росія не зупиняється сама – її можна тільки зупинити спільним тиском. Тиском усіх у світі, хто цінує життя", - написав Зеленський у телеграмі у п'ятницю.

За словами Зеленського, російська армія вдарила по місту балістичними ракетами.

"Пошкоджені звичайні житлові будинки, навчальний заклад, інша міська інфраструктура. На жаль, є загиблі. Станом на цей час відомо про чотири життя, які забрав цей удар. Мої співчуття рідним і близьким", - написав він.

Президент зазначив, що наразі на місці працюють рятувальники, екстрені служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про угоду з США: Потрібно зупинити Путіна і захистити багатий Дніпровський районі в центральній Україні

Глава МЗС Чехії на зустрічі з Келлоггом: Україна має бути достатньо озброєна для ведення переговорів з РФ

Зеленський увів до складу РНБО Віктора Ляшка – указ

Ще на семи напрямках окупанти продовжують атакувати - Генштаб

Найбільше боєзіткнень відбулось на покровському та курському напрямках – Генштаб

Шмигаль: наполягаємо, що всі заморожені російські активи мають бути конфісковані й передані на користь України

Сибіга на зустрічі з головою Військового комітету НАТО Драгоне: Посилюючи Україну, союзники посилюють і самих себе

У застосунку Резерв+ запрацювало автоматичне продовження відстрочок

Глави МЗС України та Перу обговорили зміцнення політичного діалогу

Стефанчук зустрівся у Києві з головою Військового комітету НАТО Драгоне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА