Інтерфакс-Україна
17:04 16.01.2025

Обсяг накопиченого українцями "Нацкешбеку" досяг 1 млрд грн

1 хв читати
Обсяг накопиченого українцями "Нацкешбеку" досяг 1 млрд грн

Загальний обсяг накопичених коштів учасниками програми "Національний кешбек" досяг 1 млрд грн, констатує Міністерство економіки в Телеграм-каналі в четвер.

"З цієї суми 606 млн грн - це результат за грудень та першу половину січня - 436 млн грн та 170 млн грн відповідно", - пояснює міністерство.

Зазначається, що програмою активно користуються вже 4,7 млн громадян, серед яких 65% жінок та 35% чоловіків. До програми долучилися 20 банків та 1672 виробника, а кешбек доступний на 355,4 тис. товарів українського виробництва.

У відомстві також нагадали, що накопичений за грудень та січень кешбек буде виплачено наприкінці лютого 2025 року. Кошти не оподатковуються.

Як повідомлялося, 11 жовтня перша віцепрем'єрка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що Мінекономіки завершило бета-тестування програми "Національний кешбек" і вирішило запустити його національну рекламну кампанію.

Максимальний обсяг кешбеку становить 3 тис. грн/місяць. Кошти можна витратити до 20 числа наступного місяця на медичні та комунальні послуги, спорт, кіно, квитки на потяг, задонатити ЗСУ чи придбати на них військові облігації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА