Інтерфакс-Україна
16:55 13.01.2025

"Сільпо" відкриває в Києві два супермаркети

1 хв читати
"Сільпо" відкриває в Києві два супермаркети

Мережа супермаркетів "Сільпо" відкрила в Києві 10 січня новий супермаркет за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 11 і готує цього тижня відкриття ще одного на вул. Олеся Бердника,1г, повідомили в пресслужбі компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Супермаркет на вул. Микільсько-Слобідській, 11 розташований у ЖК, що здали в експлуатацію наприкінці 2022 року. Площа магазину становить 915,8 кв. м.

Другий магазин, відкриття якого анонсовано на четвер, 16 січня, теж розташований у новобудові - у ЖК "Нивки-Парк". Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в пресслужбі девелопера комплексу, компанії "Інтергал-Буд", площа супермаркету становить 1213 кв. м.

ТОВ "Сільпо-Фуд" створено на початку серпня 2016 року. За даними Opendatabot, засновником ТОВ є ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Рітейл Капітал" (100%, Київ), кінцевим бенефіціаром виступає Володимир Костельман.

Мережа "Сільпо" налічує в Україні понад 300 супермаркетів у 60 містах України та чотири делікатес-маркети Le Silpo: у Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі. 

Сукупний дохід мережі за підсумками 2023 року становив 84,73 млрд грн, що на 21% вище від результатів за 2022 рік.

Входить до торгово-промислової групи Fozzy Group з більш ніж 690 торговими точками на всій території країни. Компанія розвиває торговельні мережі різних форматів: супермаркети "Сільпо", оптові гіпермаркети Fozzy Cash & Carry, магазини біля дому "Фора", дискаунтери Thrash!, фармацевтичні супермаркети "Біла ромашка".

ОСТАННЄ

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

Міносвіти оприлюднило посібник із надолуження освітніх втрат

Мін'юст: Україна здобула важливу перемогу в міжнародному інвестиційному арбітражі у справі щодо "зеленого тарифу"

Правоохоронці затримали агента ФСБ, який намагався зарізати у Запоріжжі воїна ЗСУ

"Шахед" влучив по території ліцею на Чернігівщині - ОВА

Калмикова обговорила з послом Канади створення Мультидонорського фонду підтримки ветеранів

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми

Росіяни атакували південь Одещини, пошкоджено інфраструктуру, поранено людину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА