Інтерфакс-Україна
17:08 11.01.2025

У результаті обстрілів Донецької області армією РФ одна людина загинула, ще п’ятеро поранені - ОВА

1 хв читати
У результаті обстрілів Донецької області армією РФ одна людина загинула, ще п’ятеро поранені - ОВА
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Унаслідок обстрілу окупаційною армією РФ населених пунктів Донецької області відомо про одного загиблого і п'ятьох постраждалих, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у суботу.

"Зранку росіяни обстріляли Гришине Покровської громади - там загинув 78-річний чоловік... У Білицькому Добропільської громади 4 людини дістали поранення... Ще 1 особа дістала поранення в Костянтинівці", - написав Філашкін у телеграм-каналі.

Також голова ОВА повідомив, що в Покровську пошкоджено два будинки, у Білицькому також пошкоджено два будинки, адміністративну будівлю, інфраструктурний об'єкт та автомобіль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ презентував плани розвитку діяльності дипломатичній спільноті та партнерам

Генштаб ЗСУ заявив про ураження РЛС "Подльот" і "Небо-М", пунктів управління та логістики ворога на ТОТ та в низці областей РФ

У Запоріжжі вже 10 постраждалих через ворожу атаку 16 квітня – ДСНС

Удари РФ призвели до відключень е/е в семи областях – "Укренерго"

Поліцейські витягли з р.Дніпро в Києві дрон із бойовою частиною, запущений напередодні ворогом

Співвласник тютюнової компанії на Полтавщині перетворив легальний завод на підпільний цех – генпрокурор

Продавчиня з Одещини коригувала ворожі удари по регіону – СБУ

Троє людей постраждали у Люботині Харківської області внаслідок масованої атаки БпЛА

Петиція до Кабміну із закликом дозволити впускати тварин в громадські заклади набрала лише 130 голосів

Ворог вранці атакував маршрутку в Херсоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА