12:26 09.01.2025

У 47 ОМБр "Магура" повідомили про відбиття масованого штурму росіян на Курщині

1 хв читати

Воїни 47 окремої механізованої бригади "Магура" разом із суміжними підрозділами Сил оборони відбили масований штурм росіян на Курщині РФ.

"Ворог задіяв величезну кількість техніки та особового складу. Першими в їхніх колонах йшли танки з тралами, щоб розмінувати проходи. Атаки здійснювалися накатами в 6 хвиль. Ворог також намагався прориватися танками, БМП, БТРами і навіть багі - загалом близько 50 одиниць техніки", - йдеться в повідомленні бригади.

У "Магурі" заявили, що всі підрозділи 47 бригади діяли як один механізм і "дали ворогу по зубах".

"Танки, БМП-2, БМД, БТР, багі та "Ланцет" + наші воїни із суміжниками спалили ворожої техніки на десятки мільйонів доларів. А бойові втрати ворога в особовому складі - фактично рота: 45 росіян знищено, 53 – трьохсоті", - розповіли в Силах оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Воїни 28-ї бригади знищили ворожий Су-25 на Донбасі

На Херсонщині поліцейські евакуювали з прифронтового міста хлопця, пораненого внаслідок атаки російського безпілотника

Жінка випала з вікна багатоповерхівки в Чорноморську Одеської області

Україна близька до позитивних результатів в роботі над антидроновою технологією - Зеленський

Глава Міненерго України назвав від’єднання країн Балтії від BRELL значною подією для всієї Європи

Зеленський: Україна має корисні копалини, але це не значить, що ми комусь віддаємо, навіть стратегічним партнерам

Країни Балтії відключилися від енергосистеми БРЕЛЛ

Фінал нацвідбору "Євробачення-2025" буде супроводжуватись перекладом жестовою мовою – "Суспільне"

В Україні в найближчі дві доби без опадів, на дорогах ожеледиця

Міноборони про збій "Резерв+": авторизація тимчасово недоступна через високе навантаження на BankID

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА