14:25 02.01.2025

Зеленський і Сирський обговорили захист Херсонщини

1 хв читати
Зеленський і Сирський обговорили захист Херсонщини
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського про ситуацію на фронті та в районах Курської операції, окремо обговорили захист Херсонщини.

"Щодня - і 31 грудня, і 1 січня - постійні російські штурми в Донецькій області. Найбільше за добу - покровський напрямок, курахівський, жорстко на лиманському та времівському напрямках. Окремо обговорили захист Херсонщини", - сказав Зеленський у відеозверненні в четвер.

За словами президента, у Курській області українські підрозділи продовжують захищати позиції, щодоби відбуваються понад 30 російських атак.

Зеленський подякував усім підрозділам, які завдають ударів по російській армії та знищують окупанта.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україну повернули тіла ще 757 загиблих захисників – Координаційний штаб

Україна та Франція підписали декларацію щодо співпраці у сфері соцзахисту

Єрмак обговорив з Келлогом підготовку запланованих зустрічей на найвищому рівні та візит спецпредставника США в Україну

Глава Міноборони США закликає до реалізму у питаннях кордонів України, її членства в НАТО та військ США

Рютте та Венс обговорюють майбутні переговори щодо завершення війни РФ проти України

Глава МВС: На ЧАЕС триває розбір захисного покриття укриття, радіаційний фон в нормі, постраждалих немає

МВС: Чоловіки призовного віку, що перебувають за кордоном, з 17 лютого зможуть отримувати виготовлені паспорти

Глава МЗС Польщі після атаки РФ на ЧАЕС: Покращення ППО України - в інтересах Європи

Товщина снігового покрову в Україні в суботу може досягти 10 см

Лідери країн Північної Європи та Балтії закликали дати Україні можливість перемогти у війні з Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА