Інтерфакс-Україна
10:34 14.12.2024

ЗСУ завдали в п'ятницю удару по місцю скупчення окупантів і двох командних пунктах противника - Генштаб

1 хв читати
ЗСУ завдали в п'ятницю удару по місцю скупчення окупантів і двох командних пунктах противника - Генштаб
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони України завдали в п'ятницю ураження по одному району зосередження особового складу, двох командних пунктах, одній наземній станції управління БпЛА і ще одному неназваному важливому об'єкту противника.

Про це повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 8.00 суботи, опублікованій на сторінці Генерального штабу Збройних сил України в суботу.

"Наші військові завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу", - йдеться у зведенні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коаліція охочих спланувала заходи безпеки для України, посилить санкції проти РФ – Стубб

Лубінець заявляє про необхідність підготовки механізмів повернення цивільних заручників із Росії

Норвегія та ПРООН виділяють $200 млн на "зелене" відновлення та підтримку енергетики України – Міненерго з URC-2025

Кількість постраждалих в Києві через повітряну атаку РФ зросла до 25 – Ткаченко

Верховний комісар ООН Гранді: українські біженці тікають не від уряду чи внутрішнього конфлікту, а від російських бомб

В МЗС Угорщини викликали посла України через смерть мобілізованого угорця, в Сухопутних військах кажуть, що той пішов у СЗЧ

Сибіга запросив нову главу МЗС Ліхтенштейну відвідати Україну

Відновлення України має включати гуманітарний компонент - гендиректор УЧХ

Зеленський і Мерц обговорили збільшення інвестицій в українське виробництво дронів

"Енергоатом" домовився про будівництво в Україні заводу SMR та контейнерів для ВЯП за технологією Holtec – Котін з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА