17:12 11.12.2024

Шмигаль обговорив із Шольцом питання безпеки, фінансів, санкцій, гуманітарної сфери та євроінтеграції

1 хв читати
Шмигаль обговорив із Шольцом питання безпеки, фінансів, санкцій, гуманітарної сфери та євроінтеграції
Фото: https://t.me/Denys_Smyhal/9104

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом питання безпеки, фінансів, санкцій, гуманітарної сфери та євроінтеграції.

"Говорили про справедливий і довготривалий мир. Наголосив, що членство України в НАТО - це єдиний дієвий інструмент, який може зупинити повторення агресії. Ще один безпековий аспект - ОПК. Обговорили розвиток спільних військових виробництв. З Німеччиною маємо найбільше таких проєктів, зокрема з ремонту та обслуговування бронетехніки й танків, виробництва сучасних БМП, систем протиповітряної оборони, ракет до них тощо", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, також торкнулися і теми посилення економічної співпраці, проговорили ініціативи, які збільшать ВВП обох країн.

"Подякував Німеччині за долучення до ініціативи G7 з підтримки України за рахунок використання заморожених російських активів на суму 50 млрд доларів. Важливо надалі тиснути на російську економіку й конфіскувати всі їхні суверенні активи", - додав Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ДСНС отримала від Словенії три піротехнічні машини для гуманітарного розмінування

До кінця доби в суботу та в ніч на неділю в Києві очікуються пориви вітру

Ізраїльські військові заявили, що готові до першої фази перемир'я з ХАМАС

Поліція затримала чиновницю лікарні за вимагання $5 тис у військового за підтвердження групи інвалідності

США почали розміщення в Європі модифікованих ядерних авіабомб - NNSA

В Ірані вбили двох суддів поблизу Верховного суду

В Чернівецькій області затримали правоохоронця, який брав по EUR20 тис за переправлення нелегалів до Румунії

ДБР повідомили про підозру чинному судді Господарського суду Києва за рішення в інтересах Міноборони РФ у 2011 році

ДБР висунуло підозру сину нардепа Лопушанського у закритій раніше справі по заволодінню коштами громади на Львівщині

Екснардепу Новинському заочно повідомлено про підозру за двома статтями КК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА