Інтерфакс-Україна
19:54 09.12.2024

Зеленський за підсумками Ставки доручив зробити аудит у сфері підготовки воїнів

1 хв читати
Зеленський за підсумками Ставки доручив зробити аудит у сфері підготовки воїнів
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, за підсумками якої доручив провести аудит того, які речі потребують негайно змін.

"Кадрові зміни відбулись. Саме для того, щоб перезавантажити систему підготовки наших воїнів. Олег Апостол, Михайло Драпатий цим будуть займатись. Сьогодні був початок відповідного обговорення на нашій Ставці", - сказав Зеленський у відеозверненні в понеділок увечері.

За його словами, він доручив на наступну Ставку підготувати детальну доповідь. "А зараз – зробити аудит того, які речі потребують негайних змін, що саме має бути виправлено, що маємо додати і кого ще замінити", - зазначив глава держави.

Він додав, що все необхідне може бути забезпечено на організаційному та фінансовому рівні.

"Саме якість підготовки воїнів – це багато в чому результативність наших воїнів у боях, і, звичайно, це збереження життів наших хлопців", - наголосив президент.

Також головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів про ситуацію на фронті, зокрема про захист позицій, а також Курську операцію.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

В Одесі через аварійне відключення електропостачання можливі перебої з водою

За добу у Запорізькій області ворог завдав ударів по 25 населених пунктах, пʼятеро людей поранені

12 європейських країн у спільній заяві засудили можливе створення Ізраїлем нових поселень в Секторі Гази

В Одесі запроваджено вимушені аварійні відключення електроенергії — МВА

Окупанти за добу втратили 860 осіб та 149 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА