Інтерфакс-Україна
13:35 06.12.2024

Концепцію роботи Міннац'єдності та план дій буде презентовано найближчим часом - Чернишов

1 хв читати
Концепцію роботи Міннац'єдності та план дій буде презентовано найближчим часом - Чернишов

Віцепрем'єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов заявляє, що найближчим часом буде презентовано концепцію роботи Міністерства національної єдності та пропозиції з планом дій.

"Наразі триває активний процес формування міністерства... Формується положення, розробляється концепція. Найближчим часом із великим задоволенням ми презентуємо вам і українцям відповідні документи і пропозиції з планом дій. Можу дуже просто відповісти на ваше запитання, наше завдання і наша концепція - зробити умови і повернути українців додому, все!" - сказав Чернишов під час "години запитань до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю, пряму трансляцію якої в ютубі веде народний депутат Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність").

Як повідомлялося, 3 грудня Верховна Рада призначила Олексія Чернишова на посаду віцепрем'єр-міністра - міністра національної єдності України. У свою чергу Кабінет Міністрів перейменував Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на Міністерство національної єдності України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА