Інтерфакс-Україна
12:07 01.12.2024

Бригада Нацгвардії "Хартія" та 92 ОШБр знищили 3 БМП і 45 окупантів

1 хв читати
Бригада Нацгвардії "Хартія" та 92 ОШБр знищили 3 БМП і 45 окупантів

Сили оборони України відбили штурм російських окупантів на позиції 13 бригади Національної гвардії України "Хартія" в Харківській області, повідомив командувач Національної гвардії України Олександр Півненко.

"Противник силами понад взводу піхоти за підтримки трьох одиниць БМП-3 намагався атакувати підрозділи 13 бригади оперативного призначення НГУ "Хартія". Завдяки організації системи розвідки Сили оборони України у складі Хартії та 92 ОШБР завчасно виявили колону та нанесли вогневе ураження артилерією та ударними дронами. Бойові машини піхоти були знищені, а рештки вцілілої піхоти добили БПЛА та артилерія", - написав Півненко в телеграм-каналі в неділю.

За його словами, втрати ворога за ранок становили три бойові машини піхоти, 29 загиблих і 16 поранених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА