Інтерфакс-Україна
17:07 26.11.2024

Безробітну з Козачої Лопані, яка стала дільничною в окупаційній міліції, заочно засуджено до 14 років в'язниці - прокуратура

1 хв читати
Безробітну з Козачої Лопані, яка стала дільничною в окупаційній міліції, заочно засуджено до 14 років в'язниці - прокуратура

Дергачівський райсуд Харківської області заочно визнав винною 38-річну безробітну мешканку Козачої Лопані в колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

"Їй призначено покарання у вигляді 14 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах України на 15 років та з конфіскацією майна... Оскільки засуджена поки що переховується від українського правосуддя на території рф, строк відбування покарання почне обчислюватися з моменту фактичного затримання", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Як було встановлено, під час окупації Козачої Лопані обвинувачена обійняла посаду тимчасово виконувача обов'язків дільничного інспектора у створеному загарбниками тервідділі міліції. На цій посаді жінка оформляла документи відповідно до російського законодавства. У судовому засіданні свідки розповіли, що вона проводила "обшуки" за місцями проживання місцевих жителів, а також носила форму з нашивкою Z.

Обвинувачена працювала в окупаційній міліції до 10 вересня 2022 року, а потім разом із загарбниками втекла до РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА