18:32 25.11.2024

Грошову компенсацію замість житла отримають 337 захисників і захисниць з інвалідністю, а також сімей загиблих - КМДА

1 хв читати

Грошову компенсацію отримають 337 киян - захисників і захисниць, а також родин загиблих, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному обліку в Києві, повідомила Київська міська державна адміністрація (КМДА).

"Загальна сума складає понад 850 млн грн. Виплату такої компенсації проводять коштом субвенцій із державного бюджету місцевим. Понад 712 млн грн буде виплачено киянам – захисникам та захисницям з інвалідністю III групи внаслідок війни, які також належать до категорії внутрішньо переміщених осіб. Це 284 людини. Понад 137 млн грн будуть виплачені родинам загиблих киян – захисників та захисниць, а також ветеранам та ветеранкам з інвалідністю I-II групи внаслідок війни. Із цієї категорії грошову компенсацію отримають 53 людини", - наведено слова заступниці голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марини Хонди в повідомленні на сайті.

Вона зазначила, що обов'язкова умова для отримання грошової компенсації - необхідність поліпшення житлових умов і перебування на квартирному обліку в Києві. За додатковою інформацією отримувачі компенсації можуть звертатися до управлінь соціального захисту населення за місцем взяття на квартирний облік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА