Україні потрібно більше ППО, над цим триває робота з партнерами - Зеленський

Україна веде переговори з країнами-партнерами про постачання додаткових систем протиповітряної оборони, повідомив президент України Володимир Зеленський.
"Україні потрібно більше ППО, і ми працюємо над цим із партнерами. Вкрай важливо зміцнити захист нашого неба. Спасибі всім у світі, хто це розуміє і допомагає", - написав Зеленський у телеграм-каналі в неділю.
Він зазначив, що російські окупанти застосували понад 800 керованих авіаційних бомб, близько 460 ударних дронів і понад 20 ракет різних типів проти України протягом минулого тижня, а сигнал повітряної тривоги лунав майже щодня по всій Україні.
"Україна не полігон для випробування зброї. Україна - суверенна і незалежна держава. Але Росія все ще продовжує свої спроби знищити наших людей, посіяти страх і паніку, послабити нас", - додав Зеленський.