Інтерфакс-Україна
09:52 22.11.2024

Генсек НАТО має намір зустрітися з Трампом для обговорення України

1 хв читати
Генсек НАТО має намір зустрітися з Трампом для обговорення України

Генсек НАТО Марк Рютте найближчим часом може відвідати США для зустрічі з обраним президентом Дональдом Трампом, щоб обговорити ситуацію в Україні, повідомляє у п'ятницю The Washington Post з посиланням на джерела.

"Як очікується, Рютте відвідає резиденцію Трампа Мар-а-Лаго незабаром, щоб обговорити стратегію щодо переговорів для завершення конфлікту в Україні", - пише газета.

Люди, обізнані з ситуацією, заявили, що основною ідеєю, яку генсек НАТО спробує донести, буде необхідність "справедливого і довгострокового миру", що не заохочуватиме дії РФ і надасть гарантії безпеки для України.

Водночас видання пише, що під час нещодавньої зустрічі з міністрами оборони НАТО в Брюсселі Рютте закликав європейських лідерів "не пліткувати про Трампа", а вести з ним діалог, оскільки Європі необхідно, щоб "Америка залишалася на нашому боці".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

Росія у 2025 році витратила на війну проти України на 20% більше, ніж планувала – ЦПД

В Миколаївській області пошкоджено склад з гуманітарною допомогою — ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 235 бойових зіткнень

У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, четверо поранені

На Рівненщині внаслідок повітряної атаки пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, є постраждалий - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА