Інтерфакс-Україна
00:30 19.11.2024

Великобританія запроваджує санкції проти Ірану за допомогу РФ у війні проти України

2 хв читати

Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії оголосило про подальші заходи проти Ірану у відповідь на передачу балістичних ракет РФ, що сприяє її війні в Україні, повідомляється на сайті британського уряду.

"Національна авіакомпанія Ірану Iran Air сьогодні піддається заморожуванню активів, що ще більше обмежить її прямі регулярні комерційні авіаперевезення до Великобританії і з неї після фінансових санкцій, введених урядом Великобританії… Великобританія також оголошує про санкції проти державного національного судноплавного перевізника Ірану Islamic Republic of Iran Shipping Lines (IRISL) та російського вантажного судна PORT OLYA-3 (ІМВ 9481910). Ці заходи включають заморожування активів та санкції на судноплавство", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що оголошення про санкції зроблено, коли прем'єр-міністр Девід Леммі готується відзначити 1000 днів з моменту незаконного вторгнення РФ в Україну на саміті G20, а міністр закордонних справ відвідує Нью-Йорк, щоб очолити Раду безпеки ООН, де підтвердить непорушну відданість Великобританії Україні та забезпеченню міцного миру на Близькому Сході.

"Уряд твердо стоїть на боці народу України, і ми ясно дали зрозуміти, що будь-яка підтримка незаконної війни Росії не допускатиметься. Ми продовжимо використовувати всі важелі, які є в нашому розпорядженні, щоб чинити тиск на Іран, щоб він припинив передачу балістичних ракет і поклав край Цьому марному руйнуванню. Сьогоднішні санкції йдуть за діями, вжитими раніше спільно з міжнародними партнерами, коли Великобританія ввела санкції проти ключових іранських та російських осіб та організацій за їхню роль у сприянні військовій підтримці Іраном Росії, включаючи російські вантажні судна, що перевозять військові вантажі з Ірану до Росії", - заявила міністр транспорту Сполученого королівства Луїза Хейг

Великобританія вже запровадила санкції проти більш ніж 450 іранських осіб та організацій. Також Великобританія запровадила санкції проти 2100 осіб та організацій у рамках режиму санкцій проти РФ, причому понад 1900 з них було включено до списку санкцій з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

"Великобританія ясно заявляє, що Іран повинен припинити підтримувати неспровоковану, навмисну ​​та варварську атаку Путіна на суверенну демократичну державу, і що ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця": Через пошкодження контактної мережі на Київщині рух деяких поїздів здійснюється із затримками

ДТЕК: світло повернули для понад 30 тис. родин на Київщині

Мер: в столиці постраждали 19 людей, серед них 5 медиків

Рух поїздів "червоної" лінії метро курсує зі змінами через складну енергетичну ситуацію – КМДА

У частині районів Києва через обстріли виникли перебої з опаленням та гарячою водою – КМДА

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

США розглядає можливість виплат у 10–100 тис. доларів жителям Гренландії в межах обговорення потенційного "придбання" острова

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА