Інтерфакс-Україна
17:36 07.11.2024

"Укренерго" до кінця дня має намір ліквідувати наслідки атаки об'єкта енергоінфраструктури на півночі країни

1 хв читати
"Укренерго" до кінця дня має намір ліквідувати наслідки атаки об'єкта енергоінфраструктури на півночі країни

НЕК "Укренерго" має намір відновити електропостачання споживачам, які були знеструмлені внаслідок атаки російськими БПЛА одного з об'єктів системи передавання електроенергії на півночі України вранці 7 листопада, повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови "Укренерго" Олексій Брехт на 10-му Київському міжнародному економічному форумі (КМЕФ) у четвер.

"Це після місячної паузи вже не перша така подія, однак, на жаль, вона має певні наслідки для роботи регіону та постачання споживачів. Тим не менш, сьогодні плануємо відновити в повному обсязі нормальне живлення регіону та вийти на безпечну стабільну планову ситуацію", - сказав він.

Як повідомлялося з посиланням на "Укренерго", 7 листопада внаслідок удару російських БПЛА по енергооб'єкту в Житомирській області було частково знеструмлено Житомирську та Рівненську області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

SpaceX у 2025 році провела 165 запусків ракет Falcon 9 та п'ять тестових польотів місячної ракети Starship

Двох громадян засуджено до 15 років ув’язнення за участь у бойових діях проти України

У найближчі дні морози в Україні відступлять

Свириденко: Впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових потребуватиме значного фінpecypcу

Харків зазнав понад 700 ворожих обстрілів протягом року, загинула 41 людина - мер

Внаслідок ворожої атаки пошкоджено будівлі локомотивного депо в Ковелі, у Конотопі уражено вантажні вагони –

УЧХ підтримав Вишгород під час блекауту

На Запоріжжі внаслідок ворожого удару майже 4 тис. абонентів залишилися без електропостачання – ОВА

Сили оборони уразили НПЗ "Ільський" у Краснодарському краї та низку цілей на ТОТ Донецької області – Генштаб ЗСУ

Зеленський: Якщо удари РФ не припиняються навіть на новорічні свята, то поставки ППО не можуть затримуватись

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА