07:45 24.10.2024

ППО відбила атаку БПЛА на Київ, постраждалих і руйнувань немає

1 хв читати
ППО відбила атаку БПЛА на Київ, постраждалих і руйнувань немає

Від початку жовтня російські збройні сили вчотирнадцяте атакували Київ із повітря, застосувавши БПЛА, запущені з Курської області (РФ), повідомляють у телеграм-каналі Київської міської військової адміністрації (КМВА) в четвер уранці.

"На столицю безпілотники заходили переважно з північного та північно-східного напрямку. Повітряна тривога в столиці протягом ночі оголошувалася тричі та сумарно тривала майже 6 годин. Силами та засобами ППО в повітряному просторі навколо Києва було виявлено близько десятка російських дронів. Усі ворожі БПЛА, які загрожували столиці, були знешкоджені", - інформував начальник військової адміністрації Сергій Попко.

За його словами, інформації про руйнування або постраждалих не надходило.

Дані оперативного зведення оновлюються й уточнюються.

"На цю хвилину в Київській області ведеться бойова робота проти решти БПЛА ворога. Тому не виключено оголошення повітряної тривоги в Києві", - попередив начальник КМВА.

 

 

 

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА