Інтерфакс-Україна
19:02 14.10.2024

Цього тижня представимо всім партнерам у Європі нашу стратегію примусу РФ до справедливого завершення цієї війни

1 хв читати
Цього тижня представимо всім партнерам у Європі нашу стратегію примусу РФ до справедливого завершення цієї війни
Фото: https://www.president.gov.ua/

План перемоги України буде презентовано публічно, причому спільно з першим реагуванням, яке ми отримали від партнерів, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні ж була доповідь віцепрем'єр-міністерки Стефанішиної про перемовини у Вашингтоні та в інших столицях на рівні команд щодо геополітичного пункту Плану перемоги. Працюють військові на своїх рівнях із нашими партнерами за військовими пунктами", - сказав Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні в понеділок.

За словами президента, цього тижня українська сторона також представить усім партнерам у Європі стратегію примусу Росії до справедливого завершення цієї війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА