Інтерфакс-Україна
19:20 30.09.2024

Начальник штабу "Азова" домігся відкриття кримінального провадження проти генерала Содоля

2 хв читати
Начальник штабу "Азова" домігся відкриття кримінального провадження проти генерала Содоля

Київський апеляційний суд зобов'язав Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрити кримінальне провадження проти генерала Юрія Содоля, повідомив начальник штабу бригади "Азов" Нацгвардії України Богдан Кротевич.

Як розповів Кротевич, сьогодні він уперше виступав перед судом і давав свідчення щодо генерала Содоля. "Коли мені надали слово, я наголосив на тому, що хочу побачити справедливість. Станом на зараз розслідування проводяться майже по всім командирам бригад, проте деяке військове керівництво відчуває безкарність за свої дії", - написав він у телеграмі у понеділок.

За його словами, Київський апеляційний суд скасував постанову слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 19 серпня 2024 року у справі №761/24500/24 провадження №1-кс/761/15750/24.

Суд зобов'язав Державне бюро розслідувань не пізніше 24 годин із моменту отримання копії судової постанови, ухваленої за результатами розгляду цієї апеляційної скарги, в порядку статті 214 КПК України, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 425 Кримінального кодексу України на підставі заяви Кротевича Богдана Олександровича.

Раніше повідомлялося, що в червні Кротевич подав заяву до ДБР із закликом провести розслідування щодо Содоля. "Написав листа до ДБР із закликом про відкриття розслідування на одного військового генерала, який, на моє переконання, вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал", - написав Кротевич у дописі в телеграм-каналі.

На тлі суспільного резонансу президент України Володимир Зеленський вирішив замінити командувача Об'єднаних сил ЗСУ.

 

ОСТАННЄ

Трамп пообіцяв кожному громадянину США $2000 дивідендів за рахунок митних надходжень

Відновлення енергетичної системи відбувається цілодобово - Зеленський

Графіки обмеження постачання електроенергії 10 листопада застосовуватимуться впродовж усієї доби

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських дронів та обстрілів в Дніпропетровській області - ОВА

На Херсонщині поранень дістали п'ятеро цивільних через російські атаки

Київський фунікулер відновив роботу

Україна запровадила санкції проти Кирила Дмитрієва, високопосадовців РФ та російських видавництв

Україна запровадила санкції проти екс-голови КС Тупицького

БпЛА атакували та серйозно пошкодили ТЕЦ на біомасі "Кліар Енерджі" - співзасновник

Мінрозвитку повідомило про обов’язкову евакуацію дітей з деяких населених пунктів на Дніпропетровщині і Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА