Інтерфакс-Україна
10:21 30.09.2024

Міносвіти подало два проєкти на участь у глобальній ініціативі Фонду Клінтона

2 хв читати
Міносвіти подало два проєкти на участь у глобальній ініціативі Фонду Клінтона

Міністерство освіти і науки України подало два проєкти на участь у відборі на фінансування від глобальної ініціативи Фонду Клінтона.

"Цьогоріч уперше МОН за ініціативою першого заступника міністра освіти і науки Євгена Кудрявця подало на участь два проєкти, щоб залучити фінансування та привернути увагу світової спільноти до викликів, з якими зараз стикається Україна", - ідеться в повідомленні міністерства.

"Один із проєктів - це навчальний застосунок для дітей в Україні та за кордоном We Are Ukraine National Game, який розробляють EdEra спільно з МОН. Інтерактивний застосунок допомагатиме опановувати українську історію, культуру, географію. Це особливо важливо для українських дітей за кордоном, які матимуть змогу тримати звʼязок з Україною. Застосунок також можна використовувати в школах за кордоном, щоб забезпечувати українознавчий компонент для наших учнів", - ідеться в повідомленні.

Другий проєкт - створення в Україні інноваційних хабів - фізичних кампусів із сучасним обладнанням, лабораторіями та усім необхідним для експериментів, розробок, тестування та виробництва інноваційних продуктів у сфері, яка характерна для кожного регіону.

"Такі хаби стимулюватимуть науково-технічний потенціал країни, підсилюватимуть талановитих науковців, підприємців, інноваторів. Ключова мета — стале економічне зростання в Україні завдяки розвитку інновацій та стимулювання інвестицій в цю сферу. Перший інноваційний хаб планується відкрити в Києві вже навесні–влітку 2025 року у співпраці з Київською школою економіки та Києво-Могилянською академією, а надалі масштабувати створення центрів інновацій всією Україною", - розповіли в міністерстві.

Згідно з повідомленням, освітні проєкти, які пропонує реалізувати Україна, вже почали збирати фінансування: близько 20% зібрано на створення навчального застосунку, а на центри інновацій - близько 40% потрібних коштів.

"Віримо, що після участі у щорічній зустрічі Глобальної ініціативи Фонду Клінтона вдасться повністю профінансувати та реалізувати ці два проєкти, — обовʼязково поінформуємо про це", - підсумували у відомстві.

Глобальна ініціатива Клінтона (CGI), заснована президентом США Біллом Клінтоном 2005 року, - це спільнота, що об'єднує світових лідерів бізнесу, уряду та некомерційного сектору з метою створення та впровадження рішень або проєктів для вирішення глобальних світових викликів: кліматичної кризи, проблеми економічного зростання й відновлення, нерівності, а також потреби гуманітарного реагування на конфлікти й кризи в усьому світі. Завдяки моделі глобальної ініціативи Клінтона понад 10 тис. організацій започаткували понад 4 тис. проєктів і програм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо про атаку РФ на Суми: Це трагічне нагадування, чому Трамп витрачає стільки часу і зусиль на досягнення миру

Увечері неділі ЗС РФ знову скинули вибухівку з БпЛА по мешканцю Херсонщини – ОВА

Зеленський подякував лідерам за підтримку України, але наголосив на відсутності достатнього тиску на РФ

УЧХ надає першу психологічну допомогу постраждалим від ракетного удару РФ по Сумам

Зеленський про атаку Сум: Цієї п'ятниці минув рівно місяць як РФ відкинула пропозицію США про повне і безумовне припинення вогню

Президентка Єврокомісії про атаку Сум: Європа продовжуватиме чинити тиск на РФ, поки не настане справедливий мир на умовах України

Унаслідок артобстрілу окупантів постраждав мешканець Запорізького району

Президент Словаччини закликав міжнародне товариство докласти дипломатичних зусиль і тиску, щоб зупинити РФ

Кількість жертв російських атак у Херсоні у неділю зросла до трьох людей

Кількість загиблих у Сумах від ракетного удару РФ збільшилась до 34 осіб, серед них дві дитини - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА