Інтерфакс-Україна
14:53 26.09.2024

Шмигаль про російську атаку: Енергосистема України працює у збалансованому режимі

1 хв читати
Шмигаль про російську атаку: Енергосистема України працює у збалансованому режимі
Фото: https://www.facebook.com/minenergoUkraine

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що внаслідок чергової масованої атаки на українську енергетику в четвер зазнали обстрілу три об'єкти передачі електроенергії, але енергосистема України працює в збалансованому режимі.

"Цієї ночі ворог здійснив чергову масовану атаку на українську енергетику, застосувавши для цього дрони та ракети. Зокрема, було атаковано три об’єкти передачі електроенергії, один із них - у Миколаївській області. Але своїх цілей російські терористи не досягли - енергосистема України працює в збалансованому режимі, вимкнень електропостачання не заплановано", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Прем'єр повідомив, що в четвер урядова команда в Миколаївській області оглянула перебіг будівництва інженерного захисту на енергетичних підстанціях.

Урядовці також ознайомилися з процесом встановлення двох когенераційних установок потужністю 1,5 МВт кожна, що забезпечать теплом понад 200 багатоквартирних житлових будинків, п'ять медичних та 24 освітніх заклади.

"Загалом до нового опалювального сезону "Миколаївоблтеплоенерго" зобов’язалося побудувати 5 об’єктів розподіленої генерації на базі газопоршневих когенераційних установок загальною потужністю 5,5 МВт", - підсумував прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА