Інтерфакс-Україна
10:41 14.09.2024

Рішення щодо ударів ЗСУ Storm Shadow по РФ ще не ухвалено - британський прем'єр

2 хв читати
Рішення щодо ударів ЗСУ Storm Shadow по РФ ще не ухвалено - британський прем'єр

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер повідомив, що остаточного рішення про використання Україною ракет великої дальності Storm Shadow для ударів по РФ остаточно не ухвалено, передає Politico.

На зустрічі у Вашингтоні глава британського уряду й американський президент Джозеф Байден обговорювали, зокрема прохання України зняти обмеження на використання поставлених Великою Британією ракет проти цілей на території Росії.

Обидва лідери спілкувалися тет-а-тет близько 20 хвилин в Овальному кабінеті перед більшою груповою зустріччю з помічниками зі стратегічних завдань, зокрема з питань щодо України та Близького Сходу.

У розмові з журналістами після діалогу з Байденом Стармер натякнув, що подальші події з питання далекобійних ударів України по РФ можуть відбутися на засіданні Генеральної Асамблеї ООН пізніше цього місяця.

"Ми, вочевидь, знову зустрінемося в ГА ООН всього за кілька днів із більшою групою осіб", - сказав він.

Обидва лідери відкинули нещодавні погрози Володимира Путіна, мовляв, через це країни НАТО нібито можуть опинитися "у стані війни з Росією".

Зі свого боку Байден відреагував на це так: "Я не дуже думаю про Володимира Путіна". А на запитання про те, як скоро він готовий дозволити Україні завдавати далекобійних ударів ракетами по РФ, Байден додав: "Ми зараз це обговоримо".

Стармер наголосив, що нинішня розмова з Байденом "не була зустріччю щодо певних можливостей". Водночас він додав, що "ми зайняли сильну позицію".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА