12:52 05.09.2024

Україна запропонує до розгляду план закінчення війни на другому Саміті миру - Зеленський

1 хв читати
Україна запропонує до розгляду план закінчення війни на другому Саміті миру - Зеленський

Україна спільно з партнерами підготує до розгляду на Саміті миру детальний план закінчення війни, однак там обов'язково мають бути присутні представники РФ, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми підготуємо, як ми сказали, детальний план закінчення війни. Підготуємо з партнерами, які підтримали комюніке першого саміту. Ми опрацюємо кожен пункт цих криз, які приніс Путін. Ми опрацюємо наш варіант закінчення війни", - сказав Зеленський в інтерв'ю NBC News.

За словами президента, "чим більше країн долучаться, тим більше країн глибоко розумітимуть детально цей план".

Глава держави додав, що українська сторона запропонує до розгляду цей план на другому Саміті миру, й "обов'язково там мають бути присутні представники Росії".

"Ми це розуміємо, що без російської сторони закінчити цю війну дипломатично дуже складно. І це нам зрозуміло. І всі країни нас просили, щоб на другому Саміті представники Росії були. Ми сказали: ми не проти, ми все розуміємо, давайте підготуємо план і покличемо їх", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шольц пропонує визнати війну Росії в Україні "надзвичайною ситуацією" для Європи

Трамп заявив, що наступного тижня представники України, РФ та США зустрінуться в Саудівській Аравії для переговорів щодо припинення війни

В Румунії виявили уламки "Герані" після нічної атаки РФ по Україні

Директор ДОТ: провели зустрічі з партнерами та обговорили розвиток "данської моделі" по забезпеченню України необхідним озброєнням

Мінфін США запровадив санкції проти прокурора МКС Хана

Сибіга: Україна готова відігравати важливу роль у зміцненні євроатлантичної безпеки

Фінляндія застерегла США та Європу щодо небажання Путіна припинити свою експансіоністську політику

Радник Зеленського спростував інформацію про переговори з росіянами в Мюнхені

Трамп: представники України, США та РФ зустрінуться в Мюнхені, де обговорюватимуть завершення війни

Україна не погодиться на вимоги РФ залишити територію, яку вона контролює в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА