Інтерфакс-Україна
13:17 27.08.2024

Генпрокурор - депутату Дмитруку: Поверніться в Україну і прийдіть до слідчого!

1 хв читати
Генпрокурор - депутату Дмитруку: Поверніться в Україну і прийдіть до слідчого!

Генеральний прокурор Андрій Костін закликає народного депутата України Артема Дмитрука (група "Відновлення України"), який незаконно перетнув держкордон, повернутися до України й дати свідчення слідчому, інакше буде запущено механізм оголошення в розшук і подальшої екстрадиції з країни, у якій депутат наразі перебуває.

"У нього є ще можливість з'явитися (на допит) у встановлені дати - четвер і п'ятниця. Ми це озвучили. Шановний народний депутат! Поверніться в Україну і прийдіть до слідчого!" - сказав Костін на форумі "Україна 2024. Незалежність" у вівторок у Києві, звертаючись до Дмитрука.

У разі неявки депутата до слідчого, як наголосив генпрокурор, буде звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу, оголошення в розшук і запит на екстрадицію з тієї країни, де депутат перебуває.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА