Інтерфакс-Україна
06:13 23.08.2024

Камала Гарріс офіційно стала кандидатом у президенти США

1 хв читати
Камала Гарріс офіційно стала кандидатом у президенти США

На національному з'їзді Демократичної партії, що проходить у Чикаго, чинний віцепрезидент Камала Гарріс формально прийняла номінацію кандидата в президенти США на президентських виборах, намічених на 5 листопада, повідомляє Associated Press.

Раніше повідомлялося, що конвент Демократичної партії шляхом формального голосування затвердив Гарріс кандидатом у президенти від партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА