Інтерфакс-Україна
18:57 12.08.2024

Google надає безкоштовний доступ вишам до платформи Google Cloud Skills Boost - Міносвіти

1 хв читати
Google надає безкоштовний доступ вишам до платформи Google Cloud Skills Boost - Міносвіти

Google надає безкоштовний доступ закладам вищої освіти до платформи Google Cloud Skills Boost, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"МОН та Google започатковують нову програму для закладів вищої та фахової передвищої освіти. Google Cloud Skills Boost - безкоштовна програма для розвитку навичок у сфері галузі хмарних технологій. Студенти та викладачі отримають доступ до курсів із хмарної інженерії, аналітики даних, кібербезпеки та генеративного ШІ", - йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що кожен учасник отримає: безоплатний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost у межах програми; практичні навички роботи в Google Cloud Консолі; сертифікати та значки навичок Google Cloud - кваліфікацію після завершення навчального напряму та видимість для роботодавців; воркшопи з експертами Google і лідерами української ІТ-індустрії; ресурси для підвищення хмарної експертизи, кар'єрного розвитку та поради щодо підготовки до співбесіди.

Згідно з повідомленням, старт програми запланований на вересень 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров за результатами роботи в США: Гарантії безпеки залишаються ключовою умовою для стійкого результату

Туск: Заява про участь США в гарантіях безпеки є успіхом, але до завершення переговорів ще далеко

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

PlayCity планує переглянути підхід до штрафів за порушення реклами на гральному ринку – керівник

Темпи просування окупантів на тижні суттєво уповільнились, переважно за рахунок сіверського напрямку – DeepState

Нацполіція повідомляє про викриття міжнародної мережі з легалізації коштів на понад EUR1,6 млн

Міненерго співпрацює з МВС над прогнозуванням наступних атак РФ на енергооб'єкти – Некрасов

Три пункти допомоги УЧХ працюють у Вишгороді

Посадовці "Укренерго" підозрюються у заволодінні електроенергією без її фактичної оплати – Офіс генпрокурора

Польща направила $87 млн на організацію виробництва систем ППО - Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА