Інтерфакс-Україна
20:48 09.08.2024

Окупанти випустили по Сумській області новий тип боєприпасів

1 хв читати
Окупанти випустили по Сумській області новий тип боєприпасів

Російські окупанти під час авіаударів по території Сумської області в п'ятницю застосували новий тип боєприпасів, подібний до керованих авіабомб (КАБ), але обладнаний власними двигунами, повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

"Ми зазначаємо зміну певних боєприпасів. Раніше це були прості КАБи - вони планували і наносили удари по населених пунктах та об'єктах інфраструктури. Зараз з'явилися нові боєприпаси планувальні. Вони такі самі, як КАБи, але в них є двигун і ця бомба летить значно далі, удвічі, і точніше. І сьогодні ми 11 таких керованих фактично бомб отримали по території Сумської області", - сказав Артюх в ефірі Національного телемарафону в п'ятницю ввечері.

Загалом, за його словами, протягом дня, з 7:30, окупанти запустили по території Сумської області із застосуванням авіації 24 боєприпаси різних типів.

Очільник обладміністрації зазначив, що способи боротьби з такими боєприпасами такі самі, як і з КАБами: ураження літаків-носіїв та застосування засобів радіоелектронної боротьби.

Артюх також розповів, що з населених пунктів Сумської області у п'ятикілометровій смузі від державного кордону з РФ евакуйовано 18 тис. осіб, із них 2,3 тис. дітей. За останні три дні 523 людини було евакуйовано, з них 117 дітей.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: Ми будемо підтримувати зміцнення України та її ЗС відповідно до нашої "стратегії дикобраза"

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА