Інтерфакс-Україна
18:47 07.08.2024

Росіяни обстрілювали Нікопольський район, постраждали двоє чоловіків - ОВА

1 хв читати
Росіяни обстрілювали Нікопольський район, постраждали двоє чоловіків - ОВА

У середу російські війська обстрілювали з артилерії і дронів-камікадзе Нікопольський район Дніпропетровської області, внаслідок чого поранень дістали двоє чоловіків, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Протягом дня ворожих атак зазнала Нікопольщина. Агресор спрямував на район артилерію та дрони-камікадзе. А саме – на Нікополь, Покровську і Мирівську громади. Постраждали чоловіки 37 і 66 років. Обидва лікуватимуться амбулаторно", - написав він у телеграм-каналі.

Унаслідок обстрілів у районі також пошкоджено багатоповерховий і два приватних будинки, гараж, три господарські споруди, одну - знищено. Також понівечена інфраструктура, комунальне підприємство, авто, лінії електропередачі.

За уточненою інформацією, унаслідок нічного обстрілу в Червоногригорівській громаді пошкоджено 12 сонячних панелей і приватний будинок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА