Інтерфакс-Україна
08:32 24.07.2024

Унаслідок нічної атаки БПЛА в Ізмаїлі постраждало троє людей

1 хв читати

452513059-817366180534455-5579950648079986293-n

У ніч на середу російські окупанти атакували Одеську область ударними БПЛА, внаслідок чого в Ізмаїльському районі постраждало троє людей, повідомляє голова районна державна адміністрація.

"Росією умисно було здійснено масований обстріл БПЛА дронами – камікадзе "Шахід" в результаті чого постраждала  портова інфраструктура на території м. Ізмаїл. Внаслідок нічної атаки відбулося влучання у житловий п’ятиповерховий будинок в м. Ізмаїл, виникло часткове руйнування вікон, сходової клітини та фасадної частини 5-ти поверхового житлового будинку без послідуючого загорання. Загиблих немає, нажаль є постраждалі - Госпіталізовано 3 особи", - йдеться в повідомленні РДА у фейсбуці.

На місці проводять ліквідацію наслідків обстрілу.

Пізніше голова Одеської ОВА Олег Кіпер уточнив інформацію про постраждалих.

"Три людини дістали поранення. Двох із них госпіталізували у стані середнього ступеня тяжкості, ще одна постраждала отримала медичну допомогу на місці", - написав він у своєму телеграмі.

Також він уточнив інформацію про наслідки атаки, внаслідок обстрілу сталися руйнування кількох будівель припортової інфраструктури.

"Пошкоджено 3 вантажні автомобілі. На місці також спалахнула пожежа, яку оперативно ліквідували співробітники ДСНС", - повідомив голова ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

Трамп: війна в Україні не почалася, якби президентські вибори у США у 2020 році не були сфальсифіковані

Брехт загинув на одному з атакованих РФ об’єктів, де особисто керував відновлювальними роботами – "Укренерго"

Трамп у Давосі: жодна країна, крім США, не може забезпечити безпеку Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА