12:24 22.07.2024

Уламки безпілотника РФ у неділю пошкодили обладнання на об'єкті "Укренерго" в північному регіоні

1 хв читати
Уламки безпілотника РФ у неділю пошкодили обладнання на об'єкті "Укренерго" в північному регіоні

У неділю уламки російського БПЛА пошкодили обладнання на високовольтному об'єкті "Укренерго" в північному регіоні, повідомила компанія.

"Знеструмлень споживачів не було. Тривають аварійно-відновлювальні роботи", - йдеться в повідомленні НЕК у телеграм-каналі в понеділок.

Погодинні обмеження споживачів сьогодні відбуваються в тому самому режимі, що був анонсований учора: з 5:00 до 18:00 і з 23:00 до 24:00 діють дві черги відключень, у вечірній пік з 18:00 до 23:00 - три черги.

Водночас на ранок залишаються без енергопостачання через бойові дії та з інших причин повністю і частково 533 населених пункти, уточнила компанія. Через бойові дії є нові знеструмлення в Донецькій і Херсонській областях. Крім того, було зафіксовано пошкодження мережі в Запорізькій області, але обійшлося без відключень споживачів.

З технічних причин знеструмлено споживачів у Дніпропетровській, Кіровоградській, Чернігівській областях.

"Укренерго" також зазначила, що вчора з 12:00 до 16:00 за запитом оператора енергосистеми Польщі було активовано постачання її електроенергії в Україну.

Імпорт на понеділок знизився майже на 3% порівняно з недільним - до 24982 МВт*год і планується протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови.

Експорту немає і не передбачається.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

На ринку гумрозмінування в лютому запрацювала платформа з інновацій

Мінкультури внесло 5 російських пропагандистів до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА