21:48 16.07.2024

Сили оборони України просунулися біля Глибокого від 1 до 2 км, мають успіхи в районі Серебрянського лісництва і Красногорівки

1 хв читати
Сили оборони України просунулися біля Глибокого від 1 до 2 км, мають успіхи в районі Серебрянського лісництва і Красногорівки

Українські воїни просунулися біля Глибокого на харківському напрямку від 1 до 2 км, а також мають успіхи в районі Серебрянського лісництва на лиманському напрямку і в місті Красногорівка на курахівському напрямку, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела в Генеральному штабі Збройних сил України.

Як зазначили в Генштабі, на харківському напрямку неподалік н.п. Вовчанськ і Глибоке ситуація стабільна. Як українські військовослужбовці, так і ворог проводять локальні наступальні дії.

"У районі Глибокого вдалося потіснити противника. Просунулися на глибину від 1 до 2 км", - зазначив співрозмовник.

У Генштабі розповіли, що Сили оборони України зараз уже контролюють західні та південні частини населеного пункту.

Крім того, у районі Серебрянського лісництва певний проміжок часу обстановка стабільна, наголосили в ЗСУ.

"Ми потихеньку просуваємося в лісництві", - розповів співрозмовник.

Однак військові зазначають, що покровський залишається головним напрямком удару противника. На курахівському напрямку найгарячіша ділянка - м. Красногорівка, яким ворог уже тривалий час намагається заволодіти. У Генштабі зазначили, що Сили оборони мають там певні успіхи.

"Потихеньку відвойовуємо. Однак населеного пункту вже майже немає. Там руїни. Як і скрізь, де побували росіяни, які все знищують", - заявили в ЗСУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейський Союз привітав спільну заяву України та США за підсумками переговорів у Джидді – Каллас

Новим законопроєктом пропонують спростити сплату військовозобов’язаними штрафу за невчасно оновлені дані - Черногоренко

Макрон схвально відреагував на переговори України та США в Джидді

Поляки за один вечір зібрали 1.6 млн злотих на "швидку" для ЗСУ

Мелоні вітає результати переговорів Україна-США у Джидді

Сибіга поінформував держави-партнери про результати переговорів Україна-США у Джидді

Кілька садиб пошкоджено через удар ворожого БпЛА по Харкову, без постраждалих - Терехов

Мешканку Пологівського району засудили до 15 років позбавлення волі за шпигунство

Кілька пожеж ліквідовують в Дніпрі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Війська РФ зайшли у Суджу і намагаються закріпитися на сході міста – DeepState

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА